Антикризисная поддержка от Promopoisk: бесплатное размещение вакансий на сайте Подробнее

Graphic Designer (Middle/Senior) в Yalla Market

Работодатель, вероятно, уже нашел нужного кандидата и больше она не актуальна.

Вы можете перейти на главную страницу, воспользоваться каталогом вакансий или поиском на сайте.
Или напишите нам на почту: support@promopoisk.com

на дому
от 100 000 руб. за месяц
2 год назад

Looking for an experienced and creative graphic designer who will create and optimize mobile app screens in Figma, create materials for marketing activities and create incredible product cards.

Обязанности

  • create and optimize mobile app screens in Figma;
  • create banners, posters, stickers, inserts for marketing activities;
  • create incredible product cards.

Требования

  • middle or senior.

Условия

  • remote, 5/2;
  • salary from 100k rubles;
  • trial strings 1 month;
  • working for an international company;
  • portfolio cases in English;
  • working with a strong team.
Поделиться вакансией с друзьями
Должность
Зарплата
Категория
Тип занятости
Местоположение
Выплаты
Условия работы
Знание языков