Антикризисная поддержка от Promopoisk: бесплатное размещение вакансий на сайте Подробнее

Vice President of Sales (Russia) в международную IT-компанию SearchingYard

Работодатель, вероятно, уже нашел нужного кандидата и больше она не актуальна.

Вы можете перейти на главную страницу, воспользоваться каталогом вакансий или поиском на сайте.
Или напишите нам на почту: support@promopoisk.com

в Москве и МО
з/п не указана
1 год назад

Looking for an analytical team player who will be responsible for leading a team of high performing individuals who own the entire product lifecycle from strategy to evaluation, and who will also work cross-functionally to complete product roadmaps and discover new opportunities.

Обязанности

  • Create business models and analyze competitive landscape;
  • Develop and monitor data-driven analytics;
  • Mentor employees to help them achieve individual & team objectives.

Требования

  • Bachelor's degree or equivalent 3+ years of experience in Product Management, Engineering, or Consulting;
  • Strong written, verbal and collaboration skills.
Поделиться вакансией с друзьями
Должность
Зарплата
Категория
Тип занятости
Местоположение
Выплаты
Условия работы
Знание языков